menu >

Innowacyjne rozwiązanie - Prodex

Z CYKLU CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE

Nasz Interesariusz - firma PROYOU GROUP Sp. z o. o. Sp.k., wprowadziła na polski rynek innowacyjny produkt - Prodex.

PRODEX to innowacyjne rozwiązanie stanowiące skuteczną alternatywę dla dotychczasowych terapii demodekozy (nużycy) w dermatologii i okulistyce, a także skuteczne wsparcie w terapii trądziku różowatego, trądziku pospolitego innych problemów skórnych. PRODEX oczyszczająco i pielęgnująco może być również stosowany w kosmetologii.

PRODEX zawiera aktywne składniki olejku z drzewa herbacianego (TTO): Terpinen-4-ol i 1,8-Cyneol wykazujące działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwroztoczowe. Maksymalne, bezpieczne dla oczu stężenie sprawia, że produkt cechuje się wyjątkowo wysoką skutecznością w zwalczaniu nużycy (demodekozy).

Opracowany przez zespół PROYOU pod kierownictwem prof. Zygmunta Adamskiego, produkt posiada również jedną z najwyższych dotychczas stosowanych zawartość olejku z orzechów makadamia.

Wysoka bio-kompatybilność z naturalnym płaszczem lipidowym skóry sprawia, że olejek z orzechów makadamia skutecznie zapobiega transpiracji wody z naskórka.

Połączenie TTO z olejkiem z orzechów makadamia pozwoliło na stworzenie dermokosmetyków o sile leku, który jednocześnie nawilża, regeneruje i odżywia skórę i może być stosowany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i okolic oczu.

Więcej informacji na: www.prodex.proyou.pl lub na FB: https://www.facebook.com/prodex.proyou/

Produkty dostępne są w aptekach na terenie całej Polski.

Zachęcamy do testowania produktu :)

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
ul. Brzeźnicka 3, 60-133 Poznań tel. 61 655 85 85, fax 61 655 85 70
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe