Yappco Sp. z o.o. renomowany producent wysokiej jakości nawilżających kosmetyków na bazie jabłek,
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Konsultant Marki

Jesteś energiczną osobą, która jak magnes przyciąga ludzi?
Nie boisz się rozmawiać, a prezentacja produktu i zachęcenie do zakupu to dla
Ciebie czysta przyjemność?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy kandydatów (mile widziani studenci), którzy jako Eksperci Marki będą
promowali produkty ze stoisk sprzedażowych w Centrach Handlowych.
Oferowana praca będzie odbywała się w weekendy (6 h/dziennie).
Gwarantowany elastyczny grafik. Preferowana dłuższa współpraca.
Możliwość rozpoczęcia pracy już w najbliższy weekend!

OPIS STANOWISKA:
 Doradztwo w wyborze najlepszych produktów;
 Kompleksowa obsługa Klienta i reprezentacja firmy;
 Sprzedaż oraz promowanie oferty marki Yappco;
 Kreowanie Visual Merchandisingu Salonu.

NASZE WYMAGANIA:
 Pozytywne nastawienie do Klienta;
 Znakomite umiejętności sprzedażowe;
 Praca z uśmiechem na twarzy;
 Zainteresowanie branżą beauty będzie dodatkowym atutem;
 Zaangażowanie w rozwój sprzedaży.

OFERUJEMY:
 Umowę zlecenie ze stałą podstawą 200 zł / dzień + premie;
 Pełne przeszkolenie produktowe oraz sprzedażowe;
 Indywidualny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Miejsce pracy: Poznań

Wyślij CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@trendglass.pl
i dołącz do Nas już dziś!