Salon Urody House of Eden na poznańskich Winogradach zatrudni 2 osoby: podologa oraz stylistkę dłoni. Nie jest konieczne posiadanie obu umiejętności.

Wymagane:

* minimum 1 letnie doświadczenie w pracy w gabinecie,

  • dla pedicurzystki/ podologa: wykonywanie pedicure kosmetycznego i leczniczego, rekonstrukcji paznokci, doświadczenie w usuwaniu modzeli płaskich i głębokich (metoda dowolna),
  • mile widziana korekcja wrastających paznokci bądź doświadczenie z wkładkami ortopedycznymi,

*dla stylistki dłoni: wykonywanie manicure hybrydowego budowanego, stylizacji żelem na szablonie i na naturalnej płytce i podstawowej stylizacji brwi. Stylizacje muszą być wykonane estetycznie a skórki usuwane bezurazowo.

*koniecznie pogodne usposobienie, kontaktowość, nasi klienci lubią rozmawiać,

*język polski na poziomie komunikatywnym,

*zapewniamy bazę klientów,

*umowa o prace 3/4 lub pełen etat.

Nasz salon znajduje się na poznańskich Winogradach, ale (w związku z rozwojem firmy i zmianą lokalu na większy) za rok przenosimy się na bliskie Naramowice z dogodnym dojazdem tramwajem. Pracujemy głównie ze stałymi klientami. Nasz zespół to ludzie stawiający na jakość pracy i ciągły rozwój. Współpracujemy ze sobą przez długi czas dlatego, że z sukcesem godzimy życie zawodowe i prywatne.

W zależności od twojego doświadczenia, zdolności do rozwoju i posiadanej bazy klientów proponujmy próbną umowę o pracę na 3/4 etatu z możliwością szybkiego przejścia na pełen etat oraz udostępniamy naszą bazę klientów. Płaca podstawa plus prowizja, posiadamy pieniężny system motywacyjny. Twoje zaangażowanie reguluje ile zarabiasz. Minimalne wynagrodzenie u Nas to 2300zł na rękę po obyciu z klientami oscyluje między 3500zł a 5000zł na rękę. Grafik ustalamy wspólnie. Istnieje możliwość nie pracowania w soboty jeżeli jesteś dyspozycyjna w godzinach późno wieczornych.

Proszę o przesyłanie mądrze sporządzonych CV, portfolio, mile widziany list motywacyjny w którym opiszesz swoją dotychczasową karierę i jak chcesz się dalej rozwijać.

kontakt mailowy: k.skrobanska@gmail.com

kontakt telefoniczny: 782 488 243