Zatrudnię kosmetyczkę/stylistkę paznokci/stylistkę rzęs


Zatrudnię kosmetyczkę/stylistkę paznokci/stylistkę rzęs do istniejącego od ponad 11 lat gabinetu kosmetycznego w Czempiniu. Praca w niepełnym wymiarze. Dni/godziny do ustalenia.

Wymagania: – umiejętność stylizacji paznokci metodą hybrydową (mile widziana żelowa) – umiejętność zdobienia paznokci – henna brwi, rzęs, regulacja

Dodatkowe atuty: – stylizacja rzęs – makijaż

Wyżej wymienione umiejętności muszą być potwierdzone ukończonymi kursami – certyfikatami. Dyspozycyjność, punktualność oraz elastyczność to bardzo ważne aspekty.

Wynagrodzenie – stawka godzinowa plus procent od wykonanych zabiegów (im większy obrót tym większy procent).

Mile widziana studentka minimum 2 roku kosmetologii.

CV proszę przesłać na adres mail justyna.hirowska@gmail.com wraz z sformułowaniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)