19.05.2026 Koło Naukowe Kosmetologii

Dodano: 18.05.2026

Aromaterapia w kosmetologii – spotkanie Koła Naukowego z gościem specjalnym!
Zapraszamy wszystkich pasjonatów pielęgnacji na wyjątkowe spotkanie Koła Naukowego Kosmetologii, które odbędzie się 19 maja 2026 r. o godzinie 19:00.
Naszym gościem będzie ekspertka, mgr Małgorzata Szulc, która przybliży temat:

„Aromaterapia – Potencjał terapeutyczny olejków eterycznych w kosmetologii”.

Dlaczego warto wziąć udział?
  • Dowiesz się, jak naturalne esencje roślinne wspierają procesy regeneracyjne skóry.
  • Poznasz naukowe dowody na holistyczne działanie zapachów w nowoczesnym gabinecie.
To doskonała okazja, by zgłębić wiedzę o jednym z najsilniejszych trendów w branży beauty, łączącym naukę z naturą.
Ważne: Spotkanie ma charakter otwarty! Zachęcamy do przesyłania linku znajomym oraz udostępniania informacji w swoich kanałach social media. Do zobaczenia!

Link do spotkania:

Spotkanie Koła Naukowego Kosmetologii | Dołączanie do spotkania | Microsoft Teams

Mgr Małgorzata Szulc to ekspertka z interdyscyplinarnym wykształceniem łączącym chemię, biotechnologię i kosmetologię. Jest absolwentką chemii kosmetycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie. Posiada również tytuł inżyniera uzyskany na kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Swoją wiedzę specjalistyczną stale pogłębia, kończąc w ostatnich latach studia podyplomowe z zakresu aromaterapii klinicznej w Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. 

Na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu prowadzi zajęcia z zakresu Podstaw sensoryki i aromaterapii – w formie wykładów i ćwiczeń.
19.05.2026 Koło Naukowe Kosmetologii