Założyciel WSZUiE


Mgr Aniela Goc – Założyciel Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wydziałów Zamiejscowych w Gdyni i Szczecinie.
Założyciel Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu.Prekursorka wszechstronnego kształcenia kosmetologów z bogatym dorobkiem zawodowym.

Z powodzeniem godzi talent menedżerski z wizją nowoczesnej, profesjonalnej i przyjaznej dla studentów placówki naukowo-dydaktycznej. Aktywny organizator: Targów Kosmetycznych, Mistrzostw Makijażu Artystycznego, Festiwalu Mody Fryzjerskiej, Konkursu Makijażu Kobiety Dojrzałej, sympozjów oraz konferencji naukowych. Podejmuje ustawiczną współpracę z firmami kosmetycznymi z kraju i ze świata. Autorka licznych publikacji z dziedziny kosmetologii w miesięcznikach: “Salon i Elegancja”, “Beauty Forum”, “Nail Expert” oraz w prasie codziennej .

Wielokrotnie honorowana najwyższymi odznaczeniami: Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Honorową Odznaką Zasłużona dla Miasta Poznania, Medalem Złotym za Długoletnią Służbę nadanym przez Prezydenta RP.