Komunikat – Solidarni z Ukrainą

Dodano: 28.02.2022

Zmieniająca się dynamicznie sytuacja na świecie nie pozwala nam przejść obojętnie wobec zła, które obecnie dzieją się na Ukrainie. Wśród naszej społeczności studenckiej są osoby narodowości ukraińskiej. Zapewniamy Was, że w tej sprawie władze uczelni podejmują odpowiednie kroki.
W tym trudnym czasie jesteśmy czujni, zapewniamy pomoc każdej osobie. W sprawach porad psychologicznych została powołana Pani mgr Natalia Zimna (kontakt poprzez aplikację TEAMS oraz e-mail: nzimna@edu.wszuie.pl), do której mogą zgłaszać się studenci Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W kwestiach pomocy, rozwiązania wątpliwości oraz inicjatywy — Pani dziekan dr inż. Agnieszka Wiśniewska (awisniewska@edu.wszuie.pl). Dodatkowo swoje wsparcie niesie samorząd Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, w ramach Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP) (https://www.facebook.com/…/a.17547059…/5455846497780097/).
Uważajcie na fałszywe źródła informacji i zbiórki.
W najbliższych dniach na bieżąco będziemy informować, o kolejnych formach pomocy, działaniach oraz istotnych informacjach!
Dziękujemy wszystkim. Swoje wsparcie możecie również przekazać wpłacając cegiełkę ofiarom w Ukrainie: https://www.siepomaga.pl/ukraina
Bądźmy solidarni we wzajemnej pomocy.