Nowe logo Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

Dodano: 17.10.2022

 

Drodzy Studenci!

Od niedawna uczelnia posługuje się nowym logo, które coraz częściej pojawia się w mediach społecznościowych i materiałach promocyjnych. Nowe logo zaprojektowane zostało przez Dział Marketingu we współpracy z Władzami Uczelni. To nowy znak wizualny i początek nowej drogi.
„Stare” logo wiążę się z historią rozwoju kosmetologii i pierwszy raz użyte zostało po założeniu Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu w 1991 roku. Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc było jedną z pierwszych tego typu szkół w Polsce! Czy wiedzieliście o tym, że twarz znajdująca w logo to Kanclerz i Założyciel – mgr Anieli Goc?

Przez wiele lat logotyp ulegał niewielkim modyfikacjom, ale dopiero w tym roku pochwalić się możemy nową – odświeżoną formą. Wiemy, że pewna era kończy i czas wejść w nowy etap rozwoju uczelni. Nie zatrzymujemy się wyłącznie na edukacji kosmetologów, naszą misją jest także wykształcenie specjalistów w dziedzinie dietetyki. Nowe logo niesie czytelny, prosty przekaz i jest odpowiedzią na aktualne trendy.

Zmienia się nie tylko identyfikacja wizualna, ale również wnętrze Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji. Już teraz możecie korzystać z nowych pracowni kosmetycznych, nowej sali trychologicznej oraz przestronnej pracowni gastronomicznej.

Studenci – jesteście świadkiem zmian zachodzących na uczelni i tworzenia nowej historii. Zmian wizualnych i jakościowych.