Dr Piotr Kaczka “SUPLEMENTACJA DIETY OSÓB ZDROWYCH I CHORYCH” webinar!

Dodano: 13.01.2023

Serdecznie zapraszamy na webinarium prowadzone przez dr Piotra Kaczkę we współpracy z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji.

26 stycznia 2023 (czwartek) w godzinach 9:00-18:00 dr Piotr Kaczka przedstawi temat: „SUPLEMENTACJA DIETY OSÓB ZDROWYCH I CHORYCH”.

W programie 8-godzinnego szkolenia online przewidziano omówienie suplementacji w kontekście m.in.:

  • Chorób neurodegeneracyjnych
  • Niedożywienia szpitalnego (okołooperacyjnego)
  • Endometriozy
  • Choroby Hashimoto
  • SIBO, PCOS

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/FVtmvP6PXD

Możliwość zdobycia certyfikatu po ukończonym szkoleniu!

Dr Piotr Kaczka o sobie:

Z wykształcenia jestem biotechnologiem ze stopniem doktora w zakresie biofizyki, z dyplomami z Badań Klinicznych oraz Dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych, w trakcie studiów MBA (Executive Master of Business Administration) w Ochronie Zdrowia.

Od ponad 20 lat zajmuję się spersonalizowanym żywieniem i suplementacją osób aktywnych fizycznie, ale też endokrynologią wysiłku fizycznego, andrologią, dietetyką kliniczną i żywieniem okołooperacyjnym, jak i w różnych jednostkach chorobowych, pomagając swym podopiecznym osiągać, z pozoru niemożliwe, cele. Projektuję i realizuję prace badawczo-rozwojowo-innowacyjne, jak również piastuję stanowisko międzynarodowego recenzenta prac naukowych z obszaru Life Science w prestiżowych journalach tego obszaru”.

 

Webinarium to jednocześnie wstęp do dłuższej współpracy z dr Piotrem Kaczką, który właśnie stał się nowym Interesariuszem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji.

Witamy w gronie Partnerów i cieszymy się, że nasi Studenci oraz Absolwenci mogą zdobywać wiedzę pod okiem tak doświadczonych ekspertów.