Wybory Uzupełniające do Samorządu Studenckiego

Dodano: 27.10.2022

Ważna informacja od Samorządu Studenckiego!
“STUDENCI!
Witamy w nowym roku akademickim. Czy wiecie, że istnieje wiele spraw w życiu akademickim, na który wpływ może mieć społeczność studencka?
Masa kwestii związanych z funkcjonowaniem uczelni zależy właśnie od Was, m.in. wpływ na ważne decyzje dotyczące spraw studenckich, kwot przyznawanych stypendiów, organizację wydarzeń rozrywkowych, edukacyjnych, kulturalnych. Ale spokojnie, nie będziemy Was zanudzać Regulaminem Samorządu Studenckiego… 😊 (cały Regulamin Samorządu dostępny na naszej stronie, w zakładce „Uczelnia”).
Jeśli lubisz angażować się społecznie, nie jest Ci obojętny interes studentów i dobro Uczelni to najprawdopodobniej jesteś idealnym kandydatem na Członka Samorządu Studenckiego.
Zgłaszajcie kandydatury Opiekunowi Samorządu – Pani Doktor Grażynie Szmyt – maksymalnie do 06.11.2022 r.
Zależy nam, żeby każdy czuł się reprezentowany, dlatego demokratyczne wybory odbędą się na platformie Moodle w dniach 12-15.11.2022 r. Kandydaci! Dajcie się poznać przez krótki tekst
i zdjęcie!
Samorząd Studencki to organizacja od studentów dla studentów. Oczywiście regulaminowo mamy swoje obowiązki, ale też wynikające z nich prawa do wyrażania opinii (zmiany w regulaminach, statutach i tworzenia uczelnianej rzeczywistości.). Jednak nadrzędną misją Samorządu Studenckiego jest odpowiadanie na bieżące potrzeby naszych koleżanek i kolegów, reprezentowanie nas jako grupy w rozmowach z Władzami Uczelni. Razem możemy działać i razem mamy większą siłę przebicia. Co przyniesie nadchodzący rok – zależy tylko od nas. Marzy Ci się strefa wypoczynku, miękkie pufy na korytarzu? To jeden z tematów, który już niedługo spełni się dzięki nam. Mikrofala ogólnodostępna na Uczelni? Możliwości jest wiele, przyziemnych i tych zupełnie ze sfery marzeń.
Kandyduj i działaj razem z nami! 💪
Przedstawiciele Samorządu Studenckiego”
Zgłoszenia do Samorządu Studenckiego:
– Natalia Skompska
– Agnieszka Płonka
– Marta Spiączka
– Sylwia Widermańska
– Małgorzata Pomykała- Plesner
– Magdalena Mądra
– Nicole Nowak
– Natalia Górska
– Martyna Roszak
– Łukasz Stobiecki