ZAŁÓŻ MASECZKĘ

Dodano: 22.10.2021

Szanowni Państwo, Członkowie Wspólnoty WSZUiE w Poznaniu,

w związku z rosnąca liczbą zakażeń COVID-19 oraz Zarządzeniem JM Rektora, przypominamy, że wewnątrz budynków Uczelni obowiązuje nakaz NOSZENIA MASECZEK.

Bardzo często słyszycie, że Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu nazywamy NASZĄ UCZELNIĄ. Dla nas, nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji, stanowi miejsce pracy, a dla Was miejsce studiowania i zdobycia wymarzonego zawodu. Słowo „Nasza” nie jest przypadkowe, bo utożsamiamy się z nią i wielokrotnie traktujemy jak drugi dom.

Atrybutem WSZUiE w Poznaniu jest kształcenie praktyczne, a jego najlepsza jakość jest wtedy, gdy realizowane jest stacjonarnie, na terenie NASZEJ UCZELNI.

Obecnie przyszło nam żyć i pracować w pandemicznej rzeczywistości, związanej z COVID-19. Z tego względu apelujemy do Was, by nasza troska o Uczelnię, była także Waszą troską.

Pamiętajmy o konieczności noszenia masek w przestrzeniach wspólnych, zachowywania dystansu społecznego oraz niezbędnej dezynfekcji.

Apelujemy, by noszenie maseczek w budynkach wynikało z naszej odpowiedzialności i poszanowania wewnętrznych uregulowań, a także troski o zdrowie swoje i innych. Każdy pracownik i student ma prawo zwrócić uwagę roztargnionym na brak maseczki.