Konsultantka dermatologiczna – Empire Pharma – 19.06.2023

OFERTA PRACY

Konsultantka dermatologiczna.

Firma Empire Pharma Sp. z o.o., twórca profesjonalnych kosmetyków, dedykowanych profesjonalistom – PEEL MISSION® oraz SOLVERX® – COSMETOLOGY CARE poszukuje Konsultantek dermatologicznych.

Dołącz do naszego zespołu jako Konsultantka dermatologiczna  i zdobądź doświadczenie  w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki kosmetycznej.

Miejsce pracy:

Poznań,

Masz szansę znaleźć zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych profesjonalnych marek  kosmetologicznych na polskim rynku.

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie szkoleń, dni otwartych w gabinetach kosmetologicznych (umawianie szkoleń nie będzie w obowiązkach Konsultantki);
  • Prezentacja/przeprowadzanie zabiegów kosmetologicznych;
  • Sprzedaż i prezentacja produktów detalicznych.

Poszukujemy osób, które:

  • nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń
  • są w trakcie studiów KOSMETOLOGICZNYCH lub kierunków pokrewnych,
  • dostępne w wakacje ( lipiec, sierpień)
  • lub czerwiec
  • są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
  • są pełnoletnie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do ustalenia, zawierające stałe wynagrodzenie i prowizję,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • profesjonalne szkolenie w zakresie prezentowanego produktu – wszystkiego Cię nauczymy, a za szkolenie zapłacimy,
  • bardzo miłą atmosferę pracy oraz możliwości awansu w strukturach firmy, stałą opiekę i wsparcie koordynatora projektu
  • pracę w najbardziej renomowanych gabinetach Gdańska, Gdyni i Sopotu,

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu  E-mail :

beata.synak@empire.org.pl  Tel. 734 805 113

magdalena.rzewnicka@empire.org.pl Tel . 668 367 003